O nas

Gwarancja jakości

MAXTOOL prowadzi wynajem samojezdnych podestów ruchomych. Oferuje również szereg usług towarzyszących. Wieloletnie doświadczenie w branży, obsługa różnorodnych inwestycji, nowoczesny sprzęt oraz bezustanny rozwój kadry dają naszym Klientom gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie – zgodnie z polskimi i europejskimi normami.

Rozbudowany park maszynowy

Dysponujemy najwyższej klasy, certyfikowanym sprzętem marki Genie – producenta najwyższych na świecie podnośników. Naszą flotę tworzą podnośniki nożycowe i przegubowe o zróżnicowanym udźwigu i przeznaczeniu (do 48 metrów). W ofercie posiadamy również wózki widłowe. Nasze maszyny wykorzystywane są do prac budowlanych, przeładunkowych, montażowych oraz na wysokościach (szklenie okien, mycie szyb i elewacji, montaż instalacji energetycznej, gazowej i wodnej, montaż reklam, prace konserwacyjne). Znajdują zastosowanie podczas modernizacji wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i użyteczności publicznej (galerie handlowe, hurtownie, hale magazynowe, centra sportowe). Maszyny przystosowane są do realizacji wymagających, skomplikowanych prac na wysokościach wewnątrz budynków (nawet do 16 metrów), w trudno dostępnych miejscach oraz na nierównym terenie. Posiadają napęd typu diesel 4×4. Mogą pracować w każdych warunkach atmosferycznych.

Kompleksowa obsługa

Zatrudniamy wyszkolonych operatorów maszyn oraz pracowników budowlanych, których można wynająć na atrakcyjnych warunkach. Outsourcing specjalistów remontowo-budowlanych prowadzimy niezależnie od współpracy w zakresie wynajmu maszyn. Oferujemy również usługi przewozowe towarów i osób. Dysponujemy własnym transportem do przewozu wszystkich podnośników oraz wózków widłowych. Maksymalna waga przewożonych sprzętów to 14,5 tony. Kompleksowość naszej oferty pozwala, aby nasi klienci mieli wykonane usługi w konkurencyjnych cenach.

Ogólnopolski zasięg

Obsługujemy Klientów z woj. śląskiego, a na życzenie – z całej Polski. Posiadamy własne, specjalistyczne środki transportu do szybkiego i bezpiecznego przewozu podnośników. Zamówienia i transport realizujemy przez 24h na dobę.